BLOG

20210313_123044_2

Dlaczego Diet coaching ?

,,Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

Słowa Hipokratesa nie tracą aktualności. Mimo postępów w zakresie medycyny, technologii oraz łatwiejszego dostępu do zdrowej żywności liczba zachorowań na choroby dietozależne stale rośnie

Współczesna obsesja dotycząca wyglądu zewnętrznego wydaje się jedną z przyczyn zgubnego w skutkach myślenia, że w diecie chodzi jedynie o to, aby szybko schudnąć! Nadrzędnym jest jednak pytanie, jak się czujesz?!

Bo organizm ludzki jest tak skonstruowany, żeby przy prawidłowym funkcjonowaniu zapewniał nam dobre samopoczucie.

Dobra DIETA to nic innego jak styl odżywiania, dostosowany do trybu życia, dzięki któremu czujesz się i wyglądasz dobrze.

Dzięki swoim doświadczeniom i wykształceniu wiem, że ZAWSZE istnieje jakaś przyczyna złego samopoczucia. Ważnym elementem stylu życia są właściwie dobrane nawyki żywieniowe, które wpływają na pracę jelit, umiarkowane ćwiczenia fizyczne, odpowiedni relaks czy wystarczająca ilość snu.

Czy WIEDZIEĆ a POTRAFIĆ oznacza tyle samo ?

Wszyscy dobrze wiemy, że powinniśmy się zdrowo odżywiać. Zdajemy sobie sprawę, że nie powinniśmy palić papierosów,  unikać cukru w diecie, jeść dużo warzyw, mało tłuszczu…. bla bla bla… 

W mediach aż huczy od tego typu informacji. Ta wiedza dostępna jest niemal wszędzie, dla każdego.

Tylko wiedzieć nie zawsze oznacza tyle, co potrafić !

Gdyby wykorzystanie jej było tak proste nikt, kto potrafi czytać nie zmagałby się z nadwagą czy złym samopoczuciem. A jednak, mimo dostępności wartościowych informacji jest inaczej. Śmiało mogę nawet powiedzieć, że kolejna „dieta cud” raczej Cię od celu oddali niż do niego przybliży!

Jestem Diet coachem. Na podstawie własnych doświadczeń życiowych i specjalistycznego wykształcenia, pomagam innym odzyskać życiową równowagę. W oparciu o odpowiednie narzędzia doprowadzam do celu i trwałych efektów.

Więc jeżeli chcesz schudnąć, masz dosyć ciągłych huśtawek emocjonalnych i stanów depresyjnych, to daję Ci realną możliwość na zmianę obecnej sytuacji w Twoim życiu.

Gwarantuję Ci całkowite zaangażowanie i dyskrecję.

zapraszam Cię na konsultacje diet coachingowe:

+48 665 060 091

kontakt@wellbeingproject.pl

Aldona Dreger Prokopiuk

Pozostaw komentarz